Torino Loft

Via Pianezza 14, 10149 Turín, Itálie

  • Až pro 4 hosty
  • Až 75 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Torino Loft nabízí ve městě Turín klimatizaci a rodinné pokoje. Museo Della Sindone leží 2,1 km od ubytování. Ubytování a místo „Riserva Naturale dell'Isolone di Bertolla“ dělí 6,8 km.

Největší plocha činí 75 m². Ubytování mohou zahrnovat jednu ložnici. V jednom ubytování se mohou ubytovat nejvýše čtyři osoby. Ve všech pokojích patří k vybavení kuchyň a pračka. Využít lze parkoviště a Wi-Fi.

Vzdálenosti k vybraným místům

Porta Susa2,7 km
Stadion Allianz Juventus3,3 km
Polytechnická univerzita Turín3,6 km
Mastio della Cittadella2,4 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~5 815 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Torino Loft?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Studio Standard

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

4 osoby70 m²vlastní koupelna

Torino Loft - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Úschova zavazadel
  • Výtah
  • Zvukotěsné pokoje

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 00127202691

Torino Loft na mapě: Turín

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Torino Loft“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 23:30. Odhlášení: od 09:00 do 09:30.

Je u objektu „Torino Loft“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Torino Loft“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Torino Loft určen?

Ubytování je určené až pro 4 hosty.

Nabízí Torino Loft vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Nabízí Torino Loft bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Jak daleko je Bernini od ubytování „Torino Loft“?

Bernini se nachází 1,4 km od ubytování.

Jak daleko je od ubytování „Torino Loft“ nejbližší letiště?

Aeroporto di Torino se nachází 12,1 km od ubytování.

Recenze ubytování Torino Loft

Průměrné hodnocení z 142 recenzí na Booking.com je 8,2/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Torino Loft zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na turin-hotels.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10