Mono Bordeaux

Apartmán

Turín, ItálieVia Susa 14, 10138

  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 25 m²
  • Ložnice: 1
  • Wi-Fi

Vyberte data a zobrazte ceny

Orientační cena za noc: ~2 447 Kč

  • Prohlížení zdarmaZa prohlížení nabídek nic neplatíte.
  • Bez závazkůSamotným výběrem termínu nic nerezervujete.
  • Poznejte ubytování předemFotografie, vybavení a recenze na jednom místě.
  • Jasné podmínkyPlatební a storno podmínky uvidíte před potvrzením.

Jak zjistit dostupnost ubytování Mono Bordeaux?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

„Studiový apartmán“ nabízí 25 m² až pro 2 osoby. Dispozice zahrnuje 1 ložnici. Hosté mají k dispozici kuchyň nebo kuchyňský kout, kde si mohou vařit. V tomto apartmánu můžete využívat pračku, vlastní koupelnu a lednici. Vybavení kuchyně: varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, kuchyňské náčiní. Mono Bordeaux se nachází v obci Turín.

Budova je vybavena výtahem. Porta Susa je 600 m od ubytování.

Wi-Fi je k dispozici. Mohou být účtovány další poplatky.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Porta Susa600 m
Polytechnická univerzita Turín1,5 km
Stanice metra Porta Nuova2,2 km
Porta Nuova2,2 km

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

Ověřte před rezervací

Nabídka pokojů

Studiový apartmán

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Wi-Fi je k dispozici. Mohou být účtovány další poplatky.

Zvířata

  • Informace ubytování — původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Jazyk
  • anglicky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 00127203595

Mono Bordeaux - vybavení

  • Wi-Fi
  • Výtah

Mono Bordeaux na mapě: Turín

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v Mono Bordeaux?

Přihlášení: od 14:00 do 19:00. Odhlášení: od 10:30 do 11:30.

Jaké ubytování nabízí Mono Bordeaux?

Studiový apartmán: až 2 osoby; 25 m²; počet ložnic: 1; Velká manželská postel (velikosti King). Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Lze si v ubytování Mono Bordeaux vařit nebo vyprat?

V tomto apartmánu je k dispozici kuchyň nebo kuchyňský kout a pračka. Vybavení kuchyně: varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, kuchyňské náčiní.

Je Wi-Fi v Mono Bordeaux zdarma?

Wi-Fi je k dispozici. Mohou být účtovány další poplatky.

Jaké vybavení nabízí ubytování v Mono Bordeaux?

Studiový apartmán: lednice, fén, ručníky.

Má Mono Bordeaux výtah?

V budově je výtah.

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Jak daleko je Principi d'Acaja od ubytování „Mono Bordeaux“?

Principi d'Acaja se nachází 430 m od ubytování.

Jak daleko je letiště „Turin Airport“ od ubytování „Mono Bordeaux“?

Turin Airport se nachází 13,9 km od ubytování.

Mono Bordeaux: jak si stojí cena ve srovnání s hotely v destinaci Turín?

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s hotely ve stejném městě. Typická cena: polovina hotelů je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: hotely 3★

Typická cena: ~2 677 Kč · toto ubytování: ~2 447 Kč

Levnější než 6 z 10 hotelů 3★ v tomto městě.

Porovnané hotely 3★: 258

Stejný standard a vybavení

Hotely 3★ pro hosty s domácími mazlíčky: 121

Typická cena: ~2 764 Kč · toto ubytování: ~2 447 Kč

Toto ubytování je o 11 % levnější než typická cena této skupiny.

Za podobnou cenu: ~2 080 Kč – ~2 814 Kč

  • Porovnaná ubytování: 139
  • Lépe hodnocená než toto ubytování: 59
  • S bazénem: 0
  • Se snídaní: 19

Nejlépe hodnocené za tuto cenu: Lingotto relax, Inalpi Arena ATP Finals, Stadio, centro Torino, Economia e Politecnico · 9,7 · ~2 317 Kč

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování.

Recenze ubytování Mono Bordeaux

Průměrné hodnocení z 71 recenzí hostů je 7,6/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Mono Bordeaux zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na turin-hotels.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10