La Barca di Armida

Apartmán

Turín, ItálieVia della Consolata 12 scala C, 10122

Orientační cena za noc pro 2 osoby~4 118 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 6 hostů
  • Rozloha: 100 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 2

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~4 118 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

La Barca di Armida v lokalitě Turín nabízí „Apartmán“ až pro 6 osob. Má (2) ložnice. Vlastní koupelna a fén jsou v tomto apartmánu. Najdete tu také kuchyň nebo kuchyňský kout, lednici a mikrovlnnou troubu. K dispozici máte také varnou desku a rychlovarnou konvici. Vybavení zahrnuje také televizi a pračku.

Budova je vybavena výtahem. K místu „Giardini Reali“ je od ubytování 940 m. „Museum of the Shroud“ je 150 m od ubytování. Zavazadla můžete nechat v úschovně a Wi-Fi využívat bez dalších poplatků.

Vzdálenosti k vybraným místům

Porta Susa1,2 km
Mole Antonelliana1,7 km
Porta Nuova2,3 km
Stanice metra Porta Nuova2,3 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Apartmán

Ověřit, zda vyhovuje
Ověřit, zda vyhovuje
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte počet hostů a vyberte potřebné vybavení. Ověříme, zda toto ubytování splňuje vaše požadavky. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Apartmán

▾

La Barca di Armida - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Úschova zavazadel
  • Výtah

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
  • italsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 00127201213

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je letiště „Turin Airport“ od ubytování „La Barca di Armida“?

Turin Airport se nachází 13,7 km vzdušnou čarou od ubytování.

Nachází se poblíž ubytování „La Barca di Armida“ vlek nebo lanovka?

Sciovie Colle del Lys se nachází 26,4 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 148 recenzí hostů je 8,9/10 . Přečtěte si recenze apartmánu La Barca di Armida nebo přidejte vlastní.

Riitta07 - 2026
9/10
★★★★★

Byt pro rodinu na výborném místě nám vyhovoval skvěle. Ubytování bylo příjemné pro rodinu pěti lidí a z ložnic se nabízely pěkné výhledy. Velkým plusem byl výtah, který nám výrazně usnadnil manipulaci s těžkými zavazadly. Hostitelka byla velmi vstřícná, mille grazie, Chiara, a ocenili jsme také pružný servis i dobrou komunikaci.

ℹ) Recenze La Barca di Armida nevyjadřují stanovisko turin-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

La Barca di Armida - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~4 118 Kč
Typická cena
~3 468 Kč

Dražší než 7 z 10 ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 321

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~4 118 Kč
Typická cena
~3 673 Kč

Toto ubytování je o 12 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně s rodinnými pokoji a pro hosty s domácími mazlíčky: 100

Za podobnou cenu

~3 500 Kč – ~4 735 Kč

  • Porovnaná ubytování 107
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 28
  • S bazénem 0
  • Se snídaní 26

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

Alloggio Fronte Egizio

9,8/10 ~4 237 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.